top of page

KONKURS ZA POSAO PREVODIOCA

Agencija za privremeno zapošljavanje AVENA SMART
raspisuje konkurs za radno mesto
prevodioca za nemački jezik

kunkurs za prevodioca -nega starih lica

  OPIS ZADUŽENJA:
• Obavlja poslove prevođenja pisanih materijala, uključujući prevođenje dokumenata, mejlova,  izveštaja i drugih materijala, tačno i efikasno sa nemačkog na srpski i obrnuto
• Usmeno prevođenje na licu mesta tokom sastanaka, konferencija i drugih poslovnih interakcija
• Obezbeđuje da prevedeni sadržaj zadrži predviđeno značenje, ton i stil
• Popunjava CV obrasce na nemačkom jeziku
• Poverljivo i profesionalno postupa sa osetljivim informacijama
• Pomaže u obavljanju drugih administrativnih poslova

  USLOVI ZA PRIJAVLJIVANJE:
• Min. sss (4. stepen)
• Poznavanje nemačkog jezika na min. B1 nivou
• Analitičke i komunikativne veštine
• Organizovanost i pedantnost u poslu
• Sposobnost timskog kao i samostalnog rada

• Poznavanje rada na računaru (Microsoft Word, Exel...)

  MI NUDIMO:
• Konkurentna zarada
• Rad u dinamičnom okruženju
• Mogućnost ličnog usavršavanja i razvoja

  NAČIN KONKURISANJA:
• Popunite online obrazac i zakačite svoj CV
* Napominjemo da ćemo kontaktirati samo kandidate koji uđu u uži izbor.

POZNAVNJE NEMAČKOG JEZIKA

Hvala na popunjenom obrascu.​

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

bottom of page